8 лютого 2017 р.

  Методичного об’єднання вчителів основ здоров’я.

     02 лютого 2017 року на базі ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м. Копичинці відбулося заняття районного методичного об’єднання вчителів основ здоров’я на тему: "Сучасні підходи до організації навчально-виховного процесу з основ здоров’я у загальноосвітньому навчальному закладі". Сучасна педагогічна методика формування здорового способу життя та профілактика ВІЛ/СНІДу за темою «ВІЛ/СНІД – соціальна проблема людства» (методист РМК Гулик А.Т.).
     Заняття проходило у формі семінару-тренінгу, в ході якого педагоги ознайомилися із ефективними підходами до організації навчально-виховного процесу з основ здоров’я  та різноманітними формами забезпечення розвитку життєвих навичок школярів.
В процесі роботи вчителі обговорили питання забезпечення  превентивної освіти у школі (Василькевич С.І., вчитель основ здоров’я ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м. Копичинці, голова районного методичного об’єднання вчителів).

     Особливу увагу у роботі методоб’єднання було приділено питанням викладання основ здоров’я у 8 класі за новою програмою. Творчо працюючі вчителі основ здоров’я загальноосвітніх навчальних закладів району представили свої розробки навчальних занять та уроків для восьмикласників на теми: «Психологічні і соціальні наслідки ранніх статевих стосунків, підліткової   вагітності» (Ільчишин Л.І., вчитель основ здоров’я ЗОШ І-ІІІ ст. с. Личківці), «Небезпека інфікування ВІЛ, інфекціями, що передаються статевим  шляхом (ІПСШ)» (Василькевич С.І., вчитель основ здоров’я ЗОШ І-ІІІ ст. №2 м. Копичинці, голова районного методичного об’єднання вчителів), «Віктимна поведінка. Кримінальна відповідальність за злочини сексуального характеру» (Сава В.Р. – вчитель основ здоров’я ЗОШ І-ІІІ ст. с.Яблунів), «Відпрацювання алгоритму відмови від небезпечних пропозицій в умовах тиску» (Смолярська О.З. – вчитель основ здоров’я  ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Пулюя смт.Гримайлів).

     Також у засіданні були залучені соціальний педагог та практичний психолог, які провели анкетування серед учителів та "Маршрут безпеки".
     На завершення роботи методист РМК Гулик А.Т. підвела підсумки робот методичного об’єднання  та надала методичні рекомендації педагогам.
     На мою думку, методобєднання пройшло на високому професійному рівні, змістовно, цікаво, науково обґрунтовано, підкріплено практичними завданнями. Заняття було насичено різноманітною інформацією, господарі доброзичливі та гостинні.
Ми мали змогу працювати в групах, відстоювати свою думку, відчути себе в ролі учня. Усі вчителі отримали позитивний заряд енергії та нові знання. Я взяла для себе багато цікавої інформації, яку зможу використати у своїй роботі.






























Немає коментарів:

Дописати коментар